Kategoriler
Sepetim
75TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo - Kapıda Ödeme İmkanı

Kara Tahta

Kara Tahta

Kara Tahta

Eskiden okullarda sıklıkla kullanılan bir eğitim aracı olan kara tahta son yıllarda yeniden popüler olmuştur. Artık anne ve babalar çocuklarının evde eğitim gereksinimlerini karşılayabilmek için bu ürünleri satın alarak çocuk odalarının daha işlevsel hale gelmesine yardımcı olmaktadırlar. Siz de bu ürünleri kullanarak daha iyi bir çocuk odası oluşturabilirsiniz.

Kara tahta yüz yıllardan bu yana bir eğitim aracı olmasının yanı sıra aynı zamanda kullanım kolaylığı ile de dikkat çeker. Son yıllarda teknoloji alanında ortaya çıkan gelişmeler ile birlikte kara tahta eskisi kadar sık kullanılmamaktadır. Fakat halen bazı eğitim kurumlarında kullanılan ana malzemelerden birisi kara tahta ve tebeşirdir.

Kara Tahta Satın Almak

İnternet üzerinden farklı modelleri inceleyebilir ve ürün siparişi verebilirsiniz. Yeni modeller daha çok estetik ve şıklık olarak ön plana çıkar. Aynı zamanda normal şartlar altında daha büyük olan kara tahta ile ilgili yeni modeller minyatür bir yapı sergiler. Siz de kara tahta alacaksanız bu minyatür modellerden birisini alabilirsiniz.

Kara tahtalar artık evlerde kullanılmakla birlikte daha çok çocuğun ilgisini çekecek nitelikler taşır. Yazı yazmasının gelişmesinin yanı sıra bir motivasyon aracı olarak da kullanılabilen bu araçlar son zamanlarda birçok internet sitemizden satışa sunulmaktadır. Siz de bu ürünleri kolay bir şekilde satın alabilir ve aynı zamanda kara tahta kullanımı konusunda çocuğunuzu teşvik edebilirsiniz.

Kara Tahta Kullanım Alanları

Eskiden kara tahta eğitimin ana malzemelerinden birisi olmakla birlikte günümüzde daha çok süs ya da çocukların ilgisini çekmek için kullanılır hale gelmiştir. Yeni dönemde birçok kişinin teknoloji nedeni ile okullarda kara tahta görme olasılığı sıfıra yakındır. Bu nedenle anne ve babalar bazen nostalji amacı ile de kara tahta almak isterler.

Çocuk odalarında yazı yazmak çeşitli notları kaydetmek ve görmek için kullanılan modeller ile birlikte çocukların zihinsel ve bilişsel yapısında önemli gelişmeler olur. Aynı zamanda kara tahta kullanımı motor becerilerinin gelişimine de imkân tanır. Kara tahta kullanarak bu imkânlardan yararlanmak istiyor iseniz internet sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Kara Tahta Modelleri

İsmi kara tahta olmakla birlikte farklı renklerde de ürünler bulunur. Genel olarak tahta türevi bir malzemeden imal edilen bu eğitim araçları bir tebeşir ile işlevsel hale gelir. Aynı zamanda bu ürünlerin kullanımı aşamasında keçeli silgiler de kullanılabilir. Sonuç olarak kara tahta yazıları yazmak ve silmek için tasarlanmış ürünler olup bu nedenle ek ekipmanlara ihtiyaç duyulur.

Son zamanlarda kara tahta modelleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor iseniz kolay bir şekilde internet sitemizi kullanabilirsiniz. İnternet sitemiz hem ürün modelleri hem de ürün bilgisi hakkında sizlere yardımcı olur. İnternet sitemiz de artık unutulmaya yüz tutmuş bu ürünleri satışa sunarak anne ve babaların beklentilerini karşılamış oluyoruz.

Kara Tahta Fiyatları

İnternet üzerinden fiyatlara bakarak kolay bir şekilde karar verebilirsiniz. İnternet sitemiz sizlere sunduğu kara tahta fiyatları ile her keseye uygun ürünler satarlar. Yine internet sitemiz sayesinde ürünlerin karşılaştırılması ve gerçekten ihtiyaç duyulan ürünlerin satın alınması da mümkün olur.

Bu açıdan en iyi fiyatlar ve birçok çeşit seçeneğini sizlere sunan internet sitemiz güvenli bir şekilde eğitim araçları alabileceğiniz bir internet sitesidir. Ayrıca, kara tahta başta olmak üzere aynı zamanda yeni ürünlerin temini aşamasında internet sitemizden bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemiz müşteri memnuniyeti temelinde sunduğu hizmetler ile her zaman ön plandadır. Yine hızlı kargo ile de dikkat çeken bir firmayız.

Kesilebilir Kara Tahta 60x200 Duvar Dolap Mutfak Yapıştırılabilir Tahta Kesilebilir Kara Tahta 60x200 Duvar Dolap Mutfak Yapıştırılabilir Tahta
Yeni
Ürün
Marka: Spacepiks Ürün Kodu: PG-KTT001
Çocuk odasında, mutfakta, okulda, ofiste, dekor amaçlı salonda, restoranda, vb. Aklınıza gelebilecek her yerde kullanabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde ve boyutta kesebilirsiniz. Kendinden yapışkanlıdır Istenilen boyutlarda kesilebilir Temiz ve düz herhangi bir yüzeye kolayca uygulabilir. Silinebilen ..
270,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)