Kategoriler
Sepetim
75TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo - Kapıda Ödeme İmkanı

Priz Sticker

Priz Sticker

Priz Sticker prizlerin üzerinde şık görünümleri ile dikkat çeken ürünlerden biridir. Hoş bir görünüme sahip olması nedeniyle hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından tercih edilir. Prizlerin eğlenceli ve hoş bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Çocuk odası, yatak odası gibi alanlarda daha çok tercih edilse de evin her alanında rahat bir şekilde kullanılabilir.

Yaşam alanları insanların sürekli zaman geçirdiği yerler olduğu için kişiler evlerini ve yaşadıkları diğer yerleri en küçük ayrıntısına kadar dekore etmek isterler. Ev içerisinde yalnızca eşyaların birbirine uyumlu olması dekorasyon açısından yeterli değildir. Bu nedenle evin farklı köşelerine farklı dokunuşlar yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için günümüzde duvar stickerları sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Küçük dokunuşlar ile yaşam alanlarınızda modern ve tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Priz stickerlar da bu amaçla kullanılan ürünler arasında yer alır.

Priz Sticker Nerelerde Kullanılabilir?

Priz stickerlar özellikle evlerde sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alır. Fakat bunun dışında ofis, cafe, okul gibi çeşitli alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Priz üzerine uygulanan bu ürünlerin uygulaması son derece kolaydır. Uygulamasının pratik olması ve ortamın havasını değiştirmesi nedeniyle günümüzde en çok tercih edilen dekorasyon ürünleri arasında yerini alır.

Priz stickerları, prizlerin çevre kısımlarına uygulanan, şık ve sevimli bir görünüm elde edilmesine yardımcı olan ürünlerdir. Bu işlem için prizin sökülmesine gerek yoktur. Direkt olarak prizin çevresine rahat bir şekilde uygulanabilir. Farklı renk ve modelleri bulunan bu ürünler kendinden yapışkanlı olması nedeniyle uygulaması da kolay olan ürünlerdir.

Priz stickerlar arasında balerin, çiçek perisi, kuğu, pembe sim perisi modelleri kızların beğeneceği ve ilgi göstereceği modeller arasında yer alır. Bu stickerlar özellikle kız çocuklarının odasında şık bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Bunun dışında yıldız avcısı tavşan, tavşanın rüyası, sevimli poli, farecik gibi modeller de erkek çocuklarının odasında tercih edilebilir. Bunun dışında evde farklı odalarda da sevimli bir görünüm elde edilmesine yardımcı olurlar.

Priz Sticker Çeşitleri Nelerdir?

Priz sticker modellerimizi her dekorasyona uygun tarzda üretiriz. Bu şekilde tarzınıza uygun modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğumuz için zevkinize uygun modelleri rahatlıkla tercih etmeniz mümkündür. Ürünlerin tasarımları her beğeniyi karşılayacak şekildedir. Priz sticker ürünlerimiz kendinden yapışkanlı ürünler olduğu için uygulaması son derece kolaydır. Herkes rahatlıkla bu ürünlerin uygulamasını gerçekleştirebilir.

Bu ürünler prizlerin daha sevimli görünmesine yardımcı olur. Dolayısıyla odanın havasının değişmesine de yardımcı olacaktır. Bu sebepler ürünlerimiz çoğunlukla ev dekorasyonlarında tercih edilen uygun fiyatlı ürünlerdir. Uygun fiyatlı oldukları için ev dekorasyonunuzda bütçenizi sarsmadan küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Ürün seçerken prizin ölçülerine uygun ürünlerin tercih edilmesi önemli bir konudur.

Ev Dekorasyonunda Priz Sticker

Ürünlerimiz dijital baskı folyosudur. Uygulaması oldukça kolay olmasının yanında son derece dayanıklıdır. Çıkma ya da yırtılma gibi bir durum söz konusu olmayacağı için bu ürünler uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Kirlenme gibi bir durum söz konusu olduğunda ise hafif nemli bir bezle çok bastırmadan silinmesi yeterli olacaktır.

Ürünlerimizin insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmaz. Bu nedenle hem çocuk odalarında hem de diğer alanlarda rahatlıkla tercih edilebilir.

Priz sticker duvara yapıştırılırken ekstradan yapıştırıcı kullanılmasına gerek yoktur. Çünkü bu ürünler kendinden yapışkanlıdır. Bu nedenle uygulaması da oldukça kolaydır. Çok farklı modelleri olduğu için her ortama uygun ürünler rahat bir şekilde tercih edilebilir. Sitemizden priz sticker çeşitlerini satın alabilirsiniz. 

Dekoratif Saksılı Kaktüsler Priz Sticker Seti 5'li
Yeni
Ürün
Ürün Kodu: PRZ-003
Priz üzeri stickerlarımız yüksek çözünürlüklü baskı kalitesindedir. %100 Alman malıdır ve dünyanın bilinen en kaliteli markasıdır. Kendinden yapışkanlı olması sayesinde uygulaması oldukça kolaydır. Cam, duvarlarda, mobilyalarda, kapılarda, fayans vb. tüm düz zemin yüzeylerinde güvenle kullanıl..
29,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)